- Szczegóły
- p. Urszula Lągowska
- Odsłony: 2470

29 kwietnia w naszej szkole odbył się piknik związany z obchodami 225 rocznicy uchwalenia konstytucji 3 Maja 1791 roku. O godzinie 11.00 uczniowie wraz z nauczycielami przeszli ulicami Płotów, niosąc plakaty z hasłami charakterystycznymi dla tego okresu -"Wiwat król", "Wiwat konstytucja", "Niech się święci 3 Maja".
- Szczegóły
- p. Katarzyna Zaremba
- Odsłony: 2371

28 kwietnia uczniowie klas 4-6 udali się, pod opieką nauczycielek Teresy Tropak i Katarzyny Zaremby, na wycieczkę edukacyjną do Zielonej Góry. Podczas spektaklu Teatralne ABC w przystępny i ciekawy sposób zrozumieli wiele zjawisk i pojęć teatralnych. W dialogach pojawiła się fachowa terminologia: reżyser, obsada, inscenizacja, epizod, dykcja, interpretacja itp.
- Szczegóły
- p. Ewa Gawędzka, p. Maja Wiśniowska, p. Anna Tabaka
- Odsłony: 2653

28 kwietnia dzieci z klas 0 - 3 wybrały się wraz z opiekunami na przedstawienie pt. "Brzechwolandia" w Zielonej Górze. Spektakl w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia był okazją do poznania bądź do przypomnienia sobie wierszy Jana Brzechwy, takich jak: „Staś Pytalski”, „Mucha”, "Leń", "Skarżypyta", "Samochwała", "Atrament", "Globus", "Znaki przestankowe".
- Szczegóły
- p. Maja Wiśniowska
- Odsłony: 2587

W dniu 21.04.2016r. uczniowie naszej szkoły: Maja Kozłowska, Maria Rolewicz, Kinga Sobieszczyk, Grzegorz Walkowiak,wybrali się wraz z opiekunem p. Mają Wiśniowską na 11 edycję Międzyszkolnego Konkursu "Po koleżeńsku i bezpiecznie bawimy się w Krainie Kolorowych Dzieci".

