06 kwietnia br. uczniowie z klas 4-6 wzięli udział w konkursie czytelniczym pt. „Pinokio”. Działanie miało na celu zachęcenie uczniów do czytania.
Maksymalna ilość punktów do zdobycia – 20.
Wyniki konkursu
| Miejsce | Imię i nazwisko | Klasa | Ilość punktów |
| 1 | Oliwia Niesyn | 4 | 19 |
|
2 |
Ewelina Marek | 4 | 18 |
| Karol Skorodecki | 4 | 18 | |
| Konrad Motykiewicz | 5 | 18 | |
| 3 | Maja Posalczyk | 5 | 16 |
| 4 | Szymon Jankowski | 4 | 15 |
| Szymon Orzechowski | 6 | 15 |
Katarzyna Zaremba