Aktualności - rok szkolny 2014/2015 - semestr I
data: 02.09.2015
Temat:  SZKOŁA JAK NOWA
SZKOŁA JAK NOWA - KOLEJNY WIELKI POSTĘP W MODERNIZACJI BUDYNKU
Podczas wakacji, wewnątrz szkoły, trwały prace remontowe. Niewielkie zmiany zaszły w części sal lekcyjnych, np. pracownia matematyczno-przyrodnicza zyskała nowe wyposażenie . Nowe miejsce ma teraz świetlica szkolna - są to pomieszczenia dotychczasowej biblioteki. W innej sali i z całkiem nowym wyposażeniem zaczyna działanie pracownia komputerowa i techniczna . Stare komputery zastąpią nowe laptopy. Sala języków obcych została wyposażona nowymi meblami i odświeżona w swoim wyglądzie - jest jak nowa. Pani Dyrektor także zyskała nowy gabinet, który pokazujemy na fotografii . Najbardziej widoczne zmiany zaszły w holu głównym szkoły oraz w holu klas I-III - tam zostało wszystko odmalowane, pojawiły się nowe gabloty i tablice, jest nowy, wielki zegar oraz hasła-przypomnienia, które przydadzą się każdemu uczniowi na co dzień. Nowy rok szkolny będzie nie tylko ciekawszy, ale realizowany w ładniejszym otoczeniu.
autor tekstu: p. Piotr Januszek autor zdjęć:p. Piotr Januszek