Aktualności - rok szkolny 2015/2016 - semestr I
data: 15.01.2016
Temat:  „Ach, cóż to był za bal ...”
W dniu 11.01.2016r. odbył się „bal karnawałowy”, a nasze przedszkole przeistoczyło się w magiczne miejsce. Dzieci były przepięknie przebrane, a wśród nich znalazły się zarówno księżniczki, strażacy, motylki, spiderman’i oraz wiele innych postaci.
Sala gimnastyczna została przepięknie przystrojona, pełna była kolorowych ozdób oraz balonów. To w niej zaraz po śniadaniu zebrały się wszystkie dzieci wraz z nauczycielami.
Przedszkolacy uczestniczyli z uśmiechem na twarzy w wielu zabawach zaproponowanych przez osobę prowadzącą – p. Doriana Zarzyckiego.
Dzieci bawiły się, śpiewały piosenki oraz tańczyły do muzyki z repertuaru dziecięcego. Na koniec imprezy czekał na dzieci poczęstunek w postaci słodkości.
autor tekstu: p. Małgorzata Plekaniec autor zdjęć:p. Małgorzata Plekaniec