Aktualności - rok szkolny 2015/2016 - semestr I
data: 06.01.2016
Temat:  BAL KARNAWAŁOWY 2016
5 stycznia 2016 roku w murach naszej szkoły można było spotkać księżniczki, kotki, wróżki i inne ciekawe postacie. Bo właśnie w tym dniu uczniowie klas I-III w wyśmienitych humorach świętowali karnawał 2016 na balu zorganizowanym przez nauczycieli i rodziców.
Już przy wejściu czekał na nas DJ-Dorian w przebraniu kowboja, który tanecznym krokiem zaprosił nas do wspólnej zabawy. Najpierw kilka zdjęć, a później już tylko mnóstwo atrakcji. Taniec „kaczuszek”, słynny „pociąg” i wiele konkursów i zabaw przy największych hitach sprawiły, że wszyscy bawili się znakomicie. W czasie przerw słodki poczęstunek i wszyscy byli najedzeni i zadowoleni. A na koniec atrakcja wieczoru: wybór króla i królowej balu – i zabawa dobiegłą końca… Bo tak to już jest, że wszystko, co piękne szybko się kończy… Szczęśliwi i z uśmiechami na ustach, wypiekami na twarzach wróciliśmy do naszych domów. Szczęśliwego Nowego Roku!
autor tekstu: p. Anna Tabaka
autor zdjęć: p. Anna Tabaka