17 Maja odbył się 13 Gminny Turniej Szkół Podstawowych o Puchar Przechodni Burmistrza Czerwieńska. Przed rozpoczęciem turnieju ulicami Czerwieńska przeszedł kolorowy korowód, składający się ze szkół, które miały uczestniczyć w turnieju. Trasa korowodu rozpoczęła się pod rynkiem a zakończyła przy gimnazjum im. Jana Pawła II. W turnieju, oprócz naszej szkoły, uczestniczyły 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Czerwieńsk, Nietkowice, Nietków i Leśniów Wielki. Nasza drużyna, dopingowana przez obecnych na trybunach uczniów i nauczycieli, dzielnie nas reprezentowała. Zmagali się oni zarówno z pytaniami z różnych kategorii, jak i uczestniczyli w konkurencjach sportowych. Po turnieju przyszedł czas na wyniki oraz rozdanie nagród. Nasza szkoła zajęła 5 miejsce oraz została nagrodzona pucharem, dyplomem oraz słodkościami.

 Skład reprezentującej nas drużyny:

  • Marta Róg (kapitan)
  • Klaudia Hlebik
  • Szymon Orzechowski
  • Magdalena Rogalska
  • Bruno Zachariasz
  • Marcin Mazur
  • Krystian Kmita
  • Alan Falej