28.03.2018 r. odbyły się w Zespole Edukacyjnym w Płotach Dni Otwarte. Na zainteresowanych czekało mnóstwo atrakcji. W głównym holu wyświetlana była prezentacja, która przedstawiała historię naszej szkoły od momentu jej powstania do czasów współczesnych. Dzieci wraz z rodzicami mogły dokładnie zwiedzić naszą szkołę. Udział w imprezie dał szansę otrzymania informacji o szkole, o tym, jak się w niej  pracuje, ale też spędza wolny czas. Nauczyciele i dzieci przygotowali liczne niespodzianki: Były to: pokazy judo, warsztaty wielkanocne, gry i zabawy integracyjne dla dzieci i rodziców, doświadczenia chemiczne i fizyczne. W kawiarence można było napić się kawy lub herbaty i spróbować domowych wypieków przygotowanych przez Mamy naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w DNIACH OTWARTYCH!

Ewa Filinowicz