29 marca odbyły się w Zespole Edukacyjnym w Płotach DNI OTWARTE. Na zainteresowanych czekało mnóstwo atrakcji. Przybyli goście zostali przywitani show z kolorowymi dymami.

W głównym holu wyświetlana była prezentacja, która przedstawiała historię naszej szkoły od momentu jej powstania do czasów współczesnych. Dzieci wraz z rodzicami mogły dokładnie zwiedzić naszą szkołę. Udział w imprezie dał szansę otrzymania informacji o szkole, o tym, jak się w niej  pracuje, ale też spędza wolny czas.

Nauczyciele i dzieci przygotowali liczne niespodzianki: prezentację tablicy interaktywnej, warsztaty wielkanocne, rozgrywki szachowe, sprzedaż odzieży i występ recytatorski. W kawiarence można było napić się kawy lub herbaty i spróbować domowych wypieków przygotowanych przez Mamy naszych uczniów. Wielkie emocje wzbudziła loteria fantowa, w której główną nagrodą był złoty pierścionek.

Zebrana podczas imprezy kwota zostanie przeznaczone na zakup oprogramowania do tablicy interaktywnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w DNIACH OTWARTYCH!

Katarzyna Zaremba

ozio_gallery_nano